Ndau gruan se nuk ishte e virgjër, 36 vjeçari kërcënohet me jetë (VIDEO)

Historia e një 36 vjeçari nga Burreli, që la bashkëshorten 48 orë pas martese, pasi pretendon se nuk e ka gjetur të virgjër, është rrëfyer sot nga vetë ai në studion e emisionit “me Zemër të Hapur”.

Shtetasi Avni Allmeti i cili jeton në Durrës, tha se eshte një njeri familjar që i pëlqenin zakonet dhe traditat. Ndodhur në këto rrethana, ai vendosi të martohej me mblesëri.

Mjaft i revoltuar ai ka thënë mund të jetë gënjyer nga bashkëshortja për virgjërinë dhe prandaj e ka kthyer atë në shtëpinë e prindërve. Po aga ana tjetër, ky xhest ka shkaktuar shqetësim tek familja e saj, të cilët e kanë kërcënuar 36 vjeçarin me jetë, e për këtë ai është ngujuar brenda banesës së tij. /albeu.com/

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s