Aksident tragjik, makina përplaset me murin, vdesin dy të rinj

Një aksident me pasojë vdekjen e dy personave ka ndodhur gjatë mesnatës. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Sukth të Durrësit, ndërsa policia tha se, viktimat janë dy të rinj, që po udhëtonin me mjet dhe që janë përplasur me një mur. “Më datë 25.10.2015 rreth orës 00.30 në lagjen”Stalla”, Sukth, duke drejtuar mjetin tip Peugeot…