Vlorë, arrestohen autorët e vrasjes së ndodhur më 10 korrik në Sarandë

VLORË- Policia ka identifikuar dhe arrestuar  autorët e vrasjes së shtetasit me iniciale E.Th, ngjarje e ndodhur më datë 10.07.2015, në qytetin e Sarandës. Sipas Policisë së Shtetit në 09.07.2015, rreth orës 00:10, viktima është konfliktuar me autorët e dyshuar të shpallur në kërkim, shtetasit G.H, dhe K.H, (xhaxha dhe nip), për motive të dobëta.